המוצר הוא בקבוק המיוצר מחומרים אורגניים שמתכלה במי הים. המיזם שלנו עוזר לפתור את בעיית זיהום הסביבה ובעיקר זיהום הים כי על פי מחקרים שונים מוצרי הפלסטיק מהווים חלק גדול מהפסולת שנמצאת בים.

הבקבוק יהיה מיוצר משני חומרים (שתי שכבות), השכבה החיצונית תיוצר מחומר שנקרא PLA והוא מתכלה בקצב מהיר יותר לעומת החומר הפנימי PCL שיתכלה בקצב איטי יותר כדי שהבקבוק יחזיק מעמד זמן רב יותר עד שיתכלה עד הסוף. בנוסף לכך גם הפקק של הבקבוק עשוי מחומרים אורגניים על מנת שיוכל להתכלות גם כן הוא.

המיזם יפותח בשלבים מתקדמים יותר לכל מיני תחליפים למוצרי הפלסטיק אבל כרגע נייצר אותו כבקבוק כי מצאנו שבקבוקים הם המיזם העיקרי ממוצרי פלסטיק. בנוסף לכך הבקבוק יהיה עם תוקף כלומר הוא ישמש כרב פעמי. אנו מתכננים לשתף פעולה קודם כל עם עסקים מקומים ולאחר מכן ניצור קשר עם חברות גדולות בנוסף ישנם עמותות המעודדות סטארטאפים העוסקים באיכות הסביבה שגם הם ניצור קשר איתם. חברי הקבוצה

אנו קבוצה המורכבת משלושים חניכים מהכפרים הדרוזים ג'וליס וירכא, החלטנו להתמקד בבעיה גלובלית משום שתמיד חשבנו כיצד נוכל לשפר את איכות הסביבה. ומרוב שכמה חקרנו בעולם הזה הבנו כמה חשוב למצוא פתרוך לבעיה זו. ובכן בהיותנו קבוצה התומכת אחד בשני ועובדת על בסיס שותפות, כבוד וקבלת האחר נוכל להצליח במסענו. אנו מאמינים ששמירה על איכות הסביבה היא חובה על כולם ושצריך לדאוג לנושא הזה במיוחד בזמן החריג שאנו חיים בו, היום הסביבה זקוקה לעזרתנו יותר מתמיד לכן אנחנו נתרום את חלקנו ונשפר את המצב הקיים.

חזון

אנחנו תלמידי ג'וליס - ירכא רוצים לפרוץ גבולות ולעשות שינוי בחברה .
אנחנו שואפים להשיג את המטרה שלנו , באמצעות שוויון וגיבוש בין חברי הקבוצה .
נפעל ליצירת מיזם ייחודי שיפחית את זיהום הסביבה ויסייע לבעלי החיים ויתרום לשיפור איכות החיים של כולנו.

השותפויות המרכזיות במרכז

  • UJIA
  • צ'יק פוינט