הצורך בתחושת ביטחון ושייכות הינו בסיסי וחשוב ביותר, במיוחד לגיבורים צעירים המתמודדים עם מחלות כרוניות – ובשביל זה אנחנו פה. 

כ-7.5% מאוכלוסיית הילדים בעולם סובלת מאסטמה, ומכאן כי נפח השוק בישראל הינו כ-K653.5 ילדים חולי אסטמה, ובארה"ב כ-M24.5. על פי סקרי השוק מצאנו כי מרבית הילדים מתביישים להשתמש במשאף, ועל כן קהל היעד שלנו הינו ילדים חולי אסטמה והוריהם. ילדים בגילאי הגן והיסודי נוטים להיות מושפעים יותר מסביבתם החברתית ומתוך כך רגישים יותר לבריונות ותחושת נבדלות מחבריהם עקב השימוש במשאף.

כפתרון לבעיה זו, המוצר שלנו הינו נרתיק מעוצב וחדשני למשאף אסטמה המאפשר לכל ילד לבטא את הייחודיות שלו, ובכך למזער את הביישנות והבריונות סביב השימוש במשאף בקרב ילדים צעירים.

המודל העסקי שלנו משלב את מודל ה-B2B והן את מודל הB2C; המוצר יימכר הן באופן ישיר ללקוח באמצעות האתר, והן ברשתות הפארמה במחיר מוזל ובמגוון מצומם יותר.

למה AstCase?

  • פרסונליזציה – כל ילד יכול לעצב את הנרתיק באופן אישי לפי בחירתו בהדפס ובצעים האהובים עליו.
  • נוחות – עיצוב והזמנה קלה ונוחה לשימוש בחנות האינטרנטית שלנו.
  • כחול לבן – אנו היחידים בתחום בשוק הישראלי.

 חברי הקבוצה

אנחנו מגיעים מארצות ותרבויות שונות; אזרבייג'ן, אוקראינה, אתיופיה, צרפת וישראל, ועל כן החברה שלנו גלובלית ורואה את מכלול האנושות. אנחנו חברה חזקה ובעלת משמעות, השואפת להניף דגל של חדשנות ומקוריות ולתת השראה לאנשים שונים בארץ ובעולם. אנחנו פה כדי לשנות את הדרך בה אנו חיים, וכמו כן, גם הדורות הבאים. אנחנו בטוחים שהמוטיבציה והרצון שלנו לשינוי ייקחו את החברה שלנו רחוק.

חזון

חזון החברה הוא להביא לשיוויון בקרב אוכלוסיות המתמודדות עם אתגרים חברתיים הנובעים מבעיות רפואיות, זאת תוך כדי פרסונליזציה והתאמה אישית לצרכי הלקוחות.

השותפויות המרכזיות במרכז

  • הבנק הבינלאומי
  • חברת Tactile Mobility