בכל כמה שנים מגיע מוצר שמשנה את הדרך שבה אנחנו מתנהלים . אנחנו מאמינים ש-SenseIt הוא מוצר כזה. בשנת 2015 מעל 3000 ילדים חוו התעללות בישראל, בעוד בשנת 2016 מעל 5000 קשישים חוו התעללות. אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לעצור את התופעה הנוראית הזו עם המוצר שלנו – SenseIt.

המוצר מורכב משני חלקים: צמיד ואפליקציה. הצמיד פועל על ידי טכנולוגיה שמטרתה לנתר שלושה מדדי גוף: לחץ, דופק וחום. באמצעות המדדים הללו נוכל לדעת אם ישנו שינוי חריג במצב גופו של חסר הישע. בנוסף, על הצמיד מותקנת מצלמה בעדשה רחבה, מיקרופון ותאים סולאריים להטענה על מנת למנוע את הצורך בטעינה יומיומית. בנוסף, הסגירה של הצמיד תהיה מנוטרת כך שבמידה ומורידים את הצמיד- האפוטרופוס מקהל התרעה.

את הנתונים יהיה ניתן לראות דרך אפליקציה שתותקן במכשיר הנייד של האפוטרופוס מיד עם רכישת הצמיד. לאחר רכישת המוצר האפוטרופוס יענוד את הצמיד על גופו של חסר הישע, והצמיד יסונכרן עם האפליקציה לפי קוד שקיבל עם רכישת המוצר. לאחר מכן ילמד את המדדים התקינים של חסר הישע במשך שבוע על ידי תוכנה חכמה.

במצב שישנה חריגה של המדדים הנורמטיביים תישלח התרעה לאפוטרופוס באמצעות האפליקציה והאפוטרופוס יוכל לראות את צילום האירוע בזמן אמת. חשוב לדעת שבאופן אוטומטי צילום האירוע יוקלט וישמר עם תאריך ושעה לצורך הוכחות. בנוסף, במידה ומתרחש אירוע התעללות, לאפוטרופוס תהיה אופציה להזעיק מוקדי חירום, כגון: מד""א ומשטרה.

למרות המודעות להתעללויות בגנים, עדיין בכל כמה חודשים אנחנו שומעים על מקרה התעללות נוסף. היום לא קיים בשוק מוצר שפותר את הבעיה הזאת ואנחנו מאמינים שהמוצר שלנו יהיה מה שישים את הסוף לתופעת ההתעללות בחסרי ישע.חברי הקבוצה

חברי הקבוצה עמלים בפיתוח המוצר שמורכב מצמיד + אפליקציה. חברי הקבוצה עובדים באופן עקבי על ייצור אבטיפוס פיזי של צמיד ויחד עם זאת פיתוח מוקאפ של האפליקציה. הקבוצה מסתייעת מבחינה פיננסית בחברת PWC ועובדת באופן צמוד עם המלווה העסקי שלהם מחברת MICROSOFT.

חזון

לעורר שינוי בעל משמעות והכרה עולמית, באמצעות חדשנות תמידית, שינוי ועזרה לזולת וכתוצאה מכך להגיע להצלחה כלכלית.

השותפויות המרכזיות במרכז

  • PWC
  • בנק הפועלים