נהיגה בשכרות היא הגורם מס' 1 לתאונות בדרכים ברמה כלל עולמית, ואחראית על התאונות הקטלניות שבהן. הפתרון שלנו לבעיה המשמעותית הזו, היא מערכת משולבת הצתה אשר מונעת מנהג שיכור להניע את הרכב. המערכת מתבססת על שתי טכנולוגיות אינפרה-אדומה המבצעות ומאמתות את בדיקת האלכוהול בגוף הנהג. הבדיקה מתרחשת ברקע תוך פחות משנייה ולא מצריכה מהנהג פעולה נוספת מלבד להניח את האצבע על כפתור ייעודי.

שוק היעד בעיקרו הינו שוק ה-AFTER MARKET (רכבים ישנים) והמודל העסקי שלנו מתבוסס על B2B ו- B2G. בטווח הרחוק, נקדם רגולציה אשר תחייב נהגים מורשעים בעברת נהיגה בשכרות, להתקין את המערכת ברכב כתנאי לקבלת הרישיון בחזרה, בדיוק כמו שקורה היום בארה"ב ובאירופה. בטווח הקצר והארוך נשווק את המוצר דרך מוסכים מורשים, חברות ליסינג שונות אשר בבעלותן צי רכבים המוגדר בינוני או גדול.חברי הקבוצה

חברי הקבוצה הם בני נוער בגילאי 16-17 מאזור נתיבות והמושבים. הקבוצה מונה 16 חברי צוות עם יכולות מופלאות - כל אחד ואחת ויתרונותיו. בזמן קצר יחסית, היחידים הפכו לקבוצה מלוכדת בעלת מטרה משותפת - אנחנו לא פה בשביל עוד סטרט-אפ נחמד, אנחנו כאן בשביל להמציא את התחום מחדש ולפתור בעיה מהותית הנוגעת בפלח שוק עצום בישראל ובעולם כולו.

חזון

MAKE THE ROADS SAFER FOR EVERYONE

השותפויות המרכזיות במרכז

  • ICON
  • עיריית נתיבות
  • שותפות ביחד
  • הפדרציה היהודית