6 מתוך 10 אנשים מעידים על קושי להתעורר משעון המעורר שלהם. הפתרונות בשוק רבים ומגוונים אבל אנחנו שואפים להמציא את התחום מחדש. easYwake הינו מזרן חכם משולב טכנולוגיית IOT המאפשרת תקשורת של המזרון עם חפצים אחרים במקביל לאיסוף מידע על המשתמש בזמן השינה.

איסוף המידע יאפשר לנו להנגיש המלצות לשיפור איכות השנה וטכנולוגיית IOT תאפשר חיים קלים ונוחים יותר עבור המשתמש. אנו פונים לצרכן הפרטי בטווח גילאים 23 עד 43 כמו זוגות צעירים, סטודנטים או רווקים בישראל וארצות הברית. המודל העסקי מבוסס על B2B אנו נמכור את המוצר לחנויות Life Style , מוצרים לבית ויצרני מזרנים.חברי הקבוצה

חברי הקבוצה הם בני נוער בגילאי 15-16 מאזור נתיבות והמושבים. הקבוצה מונה 20 חברי צוות עם יכולות מופלאות - כל אחד ואחת ויתרונותיו. בזמן קצר יחסית, היחידים הפכו לקבוצה מלוכדת בעלת מטרה משותפת - אנחנו לא פה בשביל עוד סטרט-אפ נחמד, אנחנו כאן בשביל להמציא את התחום מחדש ולפתור בעיה מהותית הנוגעת בפלח שוק עצום בישראל ובעולם כולו.

חזון

easYwake מונעת מתוקף אחריותה לחדשנות ומצוינות. חרטנו על דיגלנו ובליבנו, אנחנו כאן כדי להמציא את התחום מחדש ולייצר סטנדרט שינה שעדיין לא נראה כמותו. העולם מתפתח בזכות אנשים חולמים, אנו נאפשר לכם לחלום בלילה ולקום בדיוק בשעה שקבעתם כדי להגשים את החלומות שלכם.

השותפויות המרכזיות במרכז

  • ICON
  • עיריית נתיבות
  • שותפות ביחד
  • הפדרציה היהודית