ויסטה היא מערכת התרעה לכלי רכב דו גלגליים הנועדה לסמן לרוכב על דרכי מילוט מהסכנה. הסנסור שלנו קולט האם רכב מתקרב לרוכב בצורה שמסכנת אותו ובעזרת צמידים רוטטים על כל יד מתריע לרוכב לאיזה כיוון עליו לפנות כדי להימלט מסכנה.

על קדמת האופניים או הקורקינט יותקן מסך שיסמן לרוכב כי נשקפת לו סכנה. הסיבה שבחרנו באור ורטט ולא בצליל היא כי רצינו להימנע מלהבהיל את הרוכב ובכך לגרום לו לעשות טעויות בעצמו בנוסף, צליל לעיתים עלול להיבלע בעת נסיעה באוויר הפתוח.

אנו מתכננים למכור את המוצר ללקוח הפרטי וגם לחנויות יעודיות שמוכרות ציוד לכלי רכב אלה ועל כן המודל העסקי שלנו הוא B2B2C.חברי הקבוצה

הקבוצה מונה 19 חניכים. החניכים לומדים במסגרת היזמות עיצוב גרפי ותעשייתי ופיתוח תוכנה מה שהופך אותם לאנשי מקצוע בתחומים אלה. בעייית תאונות הדרכים של כלי רכב דו גלגליים קרובה ללב החניכים ולכן בחרו לפתח מוצר שימזער תופעה זו.

חזון

החזון שלנו הוא להשיג רווחים גבוהים והישגים רבים בעוד העבודה בחברה תהיה מהנה ושאפתנית. אנו נותנים לכל חבר בחברה את האפשרות להתבטא וכוללים תמיד את חוות הדעת של כל חבר צוות בהחלטות שלנו. אנו רוצים לייצר כמה שיותר מוצרים יחד עם זאת לשמור על האיכות הגבוהה והחדשנות. ננסה לפתור בעיות רבות בדרכים יצירתיות ולעזור לקהילה. אנו תמיד ננסה לשפר את המוצר שלנו על פי סקירת המשתמש.

השותפויות המרכזיות במרכז

רשת חינוך "עמל"