פח קח - אחד הבילויים הפופולארים בישאל הוא חוף הים. יחד עם זאת המוטיבציה של הרוחצים לשמור על סביבת החוף נקייה אינה גבוה. הזיהום בחופים פוגע הן בחווית השהות בטבע ובעלי החיים שנמצאים בחוף הים. המטרה של הפח היא לעודד את הציבור לנקות את החוף על ידי זכייה בנקודות. מי שזורק, מקבל נקודות. הנקודות יזכו המשתמשים בהטבות/פרסים. שיתוף הפעולה העתידי הוא עם עיריות ובכך חלק מההטבות יכלו להיות חניה חינם בחוף הים . בנוסף,עם בתי עסק מקומיים אשר יזכו בפרסים לפי החלטת בעלי החנות.

 

Companion - אפליקציה שתאפשר לבני הגיל השלישי למצוא חברה לכל פעולה. המטרה היא להפחית את שכיחות תחושת הבדידות בקרב בני הגיל השלישי ולהעניק להם אפשרות ליצור קשרים חדשים. מיועד בעיקר לאנשים המעוניינים להתנדב ולכאלה הזקוקים לסיוע, כך שנוצר מצב בו כל הצדדים מרוויחים ומרוצים.חברי הקבוצה

חברי הקבוצה כולם הם תושבי חדרה, הלומדים בבית הספר הרב תחומי עמל חדרה. לתלמידים יש הכשרות מקצועיות בתחומים של ניו מדיה, עיצוב ותוכנה, דבר ההופך אותם לאנשי מקצוע מעולים. חלק גדול מהחניכים נמצאים בעוד מסגרות כמו רובוטיקה וחלקם אף עושים תואר ראשון במקביל ללימודיהם בבית הספר.

חזון

אנו שואפים לקדם שוויון חברתי ולייצר השפעה תפיסתית חיובית שתיצור שינוי ייחודי ושתוביל לשיפור איכות החיים באופן חדשני תוך שמירה על כבוד האדם וזכויותיו ללא הבדל דת, גזע ומין.

השותפויות המרכזיות במרכז

רשת חינוך "עמל"