חוסר זמן ושגרה שוחקת הן נחלת הכלל במאה ה-21. לצד זאת, מגפת הקורונה המשתוללת מובילה בני אדם רבים להסתגר בבתיהם ללא יכולת לצאת. המחיר שאנו משלמים על היעדר זמן ובידוד ביתי הוא פעמים רבות מחיר רפואי כבד. אנשים רבים, ובהם גם מי שנמצא בקבוצות סיכון רפואיות, בוחרים לוותר על בדיקות שגרתיות ולהזניח את מצבם הבריאותי.

אנחנו בחברת POPIT, פועלים בכדי להנגיש בדיקות רפואיות ולאפשר לעשרות אלפי אנשים לקבל תוצאות מידיות ומצילות חיים בלי לצאת מהבית. Febe, המיזם שלנו, הינו בדיקה ביתית לברזל וויטמין B12 בדם. הבדיקה הינה בדיקה פשוטה ותוצאותיה מתקבלות תוך עשר דק מתחילת השימוש.

קהל היעד המרכזי לבדיקות אלו הינו צמחונים, טבעוניים, נשים הרות, קשישים והסובלים מבעיות רפואיות. אך לא רק. FEBE מתאים לכל משתמש ומאפשר מעקב מהיר, זמין ונוח אחרי המצב הבריאותי. המוצר יופץ בבתי המרקחת ורשתות הפארם באמצעות מודל B2B .חברי הקבוצה

 

חברת POPIT מונה כעשרים חניכים משמונה בתי ספר שונים ברחבי נתניה. הקבוצה פועלת לאור סט ערכים של שיתוף פעולה, הדדיות, מצוינות, הישגיות ותעוזה. חברי הקבוצה משקיעים זמן, משאבים ויכולת כדי לענות על הצרכים של כולנו ולקדם את החברה הישראלית לעתיד טוב ומוצלח.

חזון

החזון שלנו בחברת POPIT הוא להיטיב לראות את המציאות סביבנו ולפעול בכדי לשפר אותה. אנו מאמינים בסולידריות חברתית ואחריות ציבורית של כל אדם עבור החברה בה הוא נמצא. מתוך כך, אנו פועלים לקדם את המיזם שלנו שתכליתו להעניק ביטחון בריאותי ולשפר את איכות החיים של האוכלוסייה. אנו פועלים מתוך תחושת שליחות, מחויבות ואחראיות לפתור בעיות ולהפוך את העולם למקום שקצת יותר קל , נעים ובריא לחיות בו.

השותפויות המרכזיות במרכז

  • Ebay
  • Kone
  • Liveperson