גיל הפרישה בישראל הוא 67 לגברים , 62 לנשים נכון ל-2020. כיום אנשים רבים מעוניינים בקריירה נוספת לאחר היציאה לפנסיה מסיבות שונות. חלקם מעוניינים בעיסוק עקב סיבות שונות, חלקם זקוקים להכנסה נוספת לקצבת הפנסיה ועוד.בעקבות גורמים כמו הרפואה המערבית וגורמים נוספים כמו שינוי בתרבות, עניין זה מתאפשר אך לא פשוט ליישום. עקב תחקיר הגענו למסקנה כי מגיל 50 ומעלה ובעיקר בגילאים מבוגרים יותר, יש קושי אמיתי למצוא קריירה מכובדת נוספת ולכן אנשים רבים נאלצים לעבוד במשרות מזדמנות, להישאר בלית ברירה בעבודה הנוכחית שלא מספקת אותם, או להישאר בבטלה.

קהל יעד: מחפשי עבודה בגילאים 50-75. צורך- קהל היעד שאנחנו עוסקים בו- מופלה לרעה ע"י חברות השמה ומעסיקים. מודל עסקי: B2C - האתר יהיה בתשלום עם אפשרות רכישת שימוש פרימיום. כל זאת במטרה לייצר שינוי כלכלי - חברתי שמבטיח תעסוקה הולמת גם לאנשים שנמצאים בפלח הרצוי פחות של שוק העבודה.חברי הקבוצה

אנו קבוצה אחת משותפת ומגובשת שפועלת בשביל לפתור בעיות הקיימות בחברה, רוצים ושואפים להצליח בכל ולכולנו זיקה לחדשנות. אנו דוגלים בערכי הכבוד, הנתינה, החברות והאמינות. הייחודיות של הקבוצה שלנו מתבטאת בכך שכל אחד ואחת מחבריה הוא שונה ויחד כולנו פועלים למען מטרה משותפת שכוללת עזרה לזולת ועבודת צוות.

חזון

חברתנו תשאף לשפר את איכות החיים לכלל החברה על ידי פתרון בעיות ושיתוף פעולה. תוך כדי שירות קהל היעד בצורה הטובה ביותר יחד עם שמירה על ערכי הכבוד החברות הנתינה והאמינות.

השותפויות המרכזיות במרכז

PWC