החל מכניסתו של וירוס הקורונה לחיינו חלו שינויים רבים בהרגלים שלנו. בעבר לא נהגנו להקדיש זמן ומחשבה לפריטים בהם אנחנו נוגעים, למרחק שלנו מאנשים, ובאופן כללי - לא הקדשנו תשומת לב למה נכנס לתוך הגוף שלנו. אך בנוסף לווירוס הקורונה, שאותו אנחנו מנסים נואשות למגר מקרבנו, ישנם גורמים מזיקים שמקיפים אותנו כל יום, כל היום, והם לא צפויים להיעלם בקרוב. הגיע הזמן לקחת אחריות גם עליהם - על החלקיקים המזהמים שאנחנו נושמים בסביבה היומיומית שלנו. 

בניגוד לדעה הרווחת, איכות אוויר בחללים סגורים עלולה להיות מזוהמת עד פי 5 מהאוויר בחוץ. ההשפעות של נשימת אוויר באיכות ירודה פוגעות בנו הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. היות ורוב עיסוקינו מתקיימים במקומות סגורים, אנחנו חשופים לאוויר מזוהם כל הזמן!

הפתרון שלנו הוא AirBare - מערכת בקרת איכות אוויר חכמה.  המערכת מנטרת את איכות האוויר בחללים סגורים, מנתחת את האינפורמציה, ומורה למערכות בקרת המבנה הוראות לטיפול במצב. 

אנחנו מציעים את שירותי מערכת AirBare למנהלי חברות, היות ואיכות האוויר מהווה פקטור משמעותי ביעילות העובדים ובתחושת הרווחה שלהם. המודל העסקי הוא מודל של השכרה, המשקלל את כמות המכשירים שיש לפרוס במשרד ואת פונקציית הניתוח והשליטה על מערכת בקרת המבנה.חברי הקבוצה

בחברת Mantis יש 21 חניכים ממרכז יוניסטרים נתניה, המגיעים משבעה בתי ספר שונים ברחבי העיר, דתיים וחילונים. החניכים פועלים יחד בשיתוף פעולה כדי לקדם את הפתרון האולטימטיבי לאיכות אוויר טובה. הקבוצה עובדת לאור ערכים של יצירתיות, מקצועיות ושיקול דעת על מנת שאתם תוכלו לנשום לרווחה.

חזון

אנו, חברת Mantis, שואפים להגביר את המודעות לבעיית איכות האוויר בחללים סגורים,  ולספק מענה פרקטי למצבי איכות אוויר החורגים מהנורמה. זאת על מנת לאפשר לכולנו אורח חיים בריא יותר, וסביבת עבודה נינוחה ובריאה.

השותפויות המרכזיות במרכז

  • Ebay
  • Kone
  • Liveperson