מספר ההרוגים בתאונות דרכים עלה ב-20% מבשנה שעברה. למעשה, כל דקה, נפצע אדם מתאונת דרכים. המוצר שלנו - הוא מערכת חכמה המסוגלת לזהות מצבים מסוכנים בכביש ולהתריע להולכי הרגל בעזרת חיווי קולי לפני חצייתם במעבר החצייה. המערכת מכילה שני חיישנים, הראשון הוא מכ"ם שמזהה את התנועה ומנתח את מהירות המכונית העוברת במעבר חציה, והשני- חיישן רדאר נוסף שמזהה הולך רגל שעומד לחצות את מעבר החצייה.

אסטרטגיית השוק שלנו היא B2G, ובמודל זה זה נמכור את המוצר לממשלה ולרשויות, והם אלה שיתקינו את ה-KEEPGOING במעברי חציה בערים שלהם.חברי הקבוצה

הקבוצה מונה 10 חניכים המגיעים מרקעים תרבותיים שונים. חברי הקבוצה מגובשים, מעריכים ומקבלים אחד את השנייה. במהלך כל שנותיהם בתוכנית, הם הראו נכונות לעשייה ולעבודה להצלחת המיזם.

חזון

החברה שואפת למצוינות, שגשוג חברתי-כלכלי, התקדמות וחדשנות. החברה מבוססת על ערכים חברתיים וממנה להיות מעורבת בפעילויות חברתיות. מטרתנו היא לשפר ולהקל על חיי הצרכנים על ידי פיתוח מוצרים חדשניים הרלוונטיים לציבור תוך הבטחת התקדמות מתמשכת ושיפור המוצרים שלנו. אנו מאמינים ששיתוף פעולה, כבוד הדדי, עזרה לאחרים, שמירה על איכות המוצרים שלנו ויחס הוגן ללקוחותינו יובילו אותנו להצלחה והשגת יעדינו.

השותפויות המרכזיות במרכז

  • שטראוס
  • זוגלובק
  • USAID